Széchenyi 2020 Széchenyi Terv Plusz

Tejipari szakmunkás - Állás részletek

Tejipari szakmunkás

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • jól kommunikálsz az emberekkel
  • pontos vagy és megbízható
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendet

Feladatok:

  • nyerstej feldolgozás, sajtkészítés
  • ömlesztett termékek előállítása
  • a tejfeldogozás során használt berendezések, eszközök tisztán tartása
  • a technológiai paraméterek, elvárások ismerete és betartása
  • gyártásközi vizsgálatok elvégzése, elvégeztetése, a kapcsolódó adatok rögzítése

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • termelő üzemben szerzett tapasztalat
  • 1-3 év releváns munkatapasztalat

Előnyök:

  • tejipari végzettség
  • élelmiszeriparban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között

Mit kell tenned a jelentkezéshez?

Minden szerdán kiválasztást tartunk a 7400 Kaposvár, Izzó u. 9. szám alatti telephelyünkön 12:00-tól 14:00-ig, ahova önéletrajzoddal együtt várunk.

A nehezebb fizikai munka miatt férfi munkavállalók jelentkezését is várjuk!

Szakmai tapasztalat

Új hozzáadása

Tanulmányok

angol német spanyol horvát szerb egyéb:

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.