Széchenyi 2020 Széchenyi Terv Plusz

Komissiózó - Állás részletek

Komissiózó

Feladatok:

  • kapujegy alapján a kiszállításra kerülő áru járatonkénti összekészítése
  • a gépkocsik járatra való pakolása
  • a kiszállítandó áru minőségi és mennyiségi ellenőrzése

Elvárások:

  • megbízhatóság, terhelhetőség
  • 8 illetve 12 órás munkarend vállalása
  • középfokú végzettség
  • targonca vezetői jogosítvány megléte

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • azonnali munkakezdés
  • biztos megélhetés
  • szakmai- és anyagi fejlődési lehetőség

Élelmiszer feldolgozásban szerzett tapasztalat előnyt jelent!

Szakmai tapasztalat

Új hozzáadása

Tanulmányok

angol német spanyol horvát szerb egyéb:

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.