Műszakvezető - Állás részletek

Műszakvezető

Feladatok:

  • munkavállalók irányítása adott termelési területen
  • termelési terv megvalósulásának biztosítása
  • folyamatos működés biztosítása, meghibásodás esetén a karbantartás értesítése
  • munka- és tűzvédelmi, valamint környezetvédelmi szabályok betartatása, az üzemi rend biztosítása

Elvárások:

  • termelőüzemben szerzett tapasztalat
  • középfokú végzettség
  • folyamatos munkarend vállalása
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • stabil munkahely
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • modern technológiai környezet
  • szakmai továbbképzéseken való részvétel

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.

Biztonsági ellenőrző kód