Széchenyi 2020 Széchenyi Terv Plusz

Minőségirányító (Laboráns) - Állás részletek

Minőségirányító (Laboráns)

Feladatok:

  • gyártási folyamatok kontrollja, követése, támogatása
  • gyártási késztermékek minőségellenőrzése (fizikai, kémiai, mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése)
  • dokumentációk kezelése
  • minőségirányítási rendszer megismerése, mindennapi alkalmazása

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • informatikai alapismeret
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, terhelhetőség

Előny:

  • szakirányú végzettség (élelmiszer technikusi)

Téged keresünk, ha:

  • szereted a kihívásokat
  • jól kommunikálsz az emberekkel
  • pontos vagy és megbízható
  • tudod vállalni a többműszakos munkarendet

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatási csomag
  • csoportos biztosítás
  • családias légkör és közösségi programok
  • önálló feladatok és felelősség egy fiatalos csapat tagjaként
  • biztonságos munkakörnyezet
  • munkaruha
  • munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között

Szakmai tapasztalat

Új hozzáadása

Tanulmányok

angol német spanyol horvát szerb egyéb:

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.