Könyvelő - Állás részletek

FŐBB FELADATOK, MUNKÁK:
- napi szintű könyvelési feladatok ellátása integrált -vállalatirányítási rendszerben
- főkönyvi és folyószámla egyeztetések lefolytatása
- főkönyvelő munkájának segítése

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:
- mérlegképes könyvelői végzettség vagy felsőfokú pénzügyi, számviteli végzettség
- naprakész adózási és számviteli ismeretek
- pontos, precíz munkavégzés
- önálló munkavégzésre való alkalmasság egy fiatalos csapat tagjaként

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT:
- integrált rendszer ismerete

AMIT KÍNÁLUNK:
- versenyképes juttatási csomag
- családias légkör és közösségi programok
- jól felszerelt irodai környezet
- munkába járás költségtérítése a törvényi keretek között
- szakmai fejlődési lehetőség

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály a kiválasztásig tárolja adataimat.

Jelen adatkezelési tájékoztatót elfogadom és tudomásul veszem, egyúttal hozzájárulok ahhoz, hogy a HR osztály az adatbázisában, a jelentkezéstől számított 2 éven keresztül tárolja adataimat annak érdekében, hogy aktuális állásajánlatával megkeressen.

Biztonsági ellenőrző kód